Fein ASte 638 Manual De Instrucciones página 72

Ocultar thumbs Ver también para ASte 638:
Tabla de contenido

Publicidad

Idiomas disponibles
  • ES

Idiomas disponibles

  • ESPAÑOL, página 30
ASt/e 638 - (069) - Buch Seite 72 Freitag, 7. November 2003 12:37 12
CZ
Nebezpečí zpětného rázu! Po ukončení
pracovního procesu stroj vypněte a
vyčkejte klidového stavu pilového listu,
pak jej lze vyjmout z řezu.
Na stroj nenýtujte ani nešroubujte žádné
štítky nebo značky. Ochranná izolace se
tak může stát neúčinnou. Doporučujeme
použít nalepovací štítky.
Používejte pouze nepoškozené zástrčky a
kabely.
!
Vûcné po‰kození
Síťové napětí musí souhlasit s údajem
napětí na stroji.
Osobní ochranné pomÛcky.
Při práci s tímto strojem používejte
následující ochranné pomůcky:
ochranné brýle, pevná obuv, ochranné
rukavice.
Obsluha.
Při řezání kovů mažte pilový list (např.
sprejem na mazání nástrojů). Tím se pilový
list ochladí a zvýší se jeho životnost.
Základová deska je z výroby našroubována
tak, že strana se stěrbinou ukazuje ve
směru řezu.
Pro čistou řeznou hranu při opracování
dřeva otočte základovou desku a použijte
ochranu před vytrháváním třísek (7f).
Základová deska je vyrobena z nerezavějící
oceli a zabraňuje kontaktní korozi
obrobku.
72
ASte 638 / ASt 638
Nastavení poãtu zdvihÛ (1)
(ASte 638).
Podle opracovávaného materiálu
předvolte požadovaný počet zdvihů (1 – 6)
pomocí nastavovacího kolečka (1).
Nízký počet zdvihů zvolte pro kovy, umělé
hmoty, minerální látky a tvrzené tkanivo.
Vysoký počet zdvihů zvolte pro měkké
dřevo, tvrdé dřevo, překližku, dýhovou
desku a izolační materiály.
Zapnutí a vypnutí (2).
Nejprve zkontrolujte kabel a zástrčku,
zda nejsou poškozené.
Zapnutí:
Spínač (2) posuňte vpřed (I).
Vypnutí:
Spínač (2) vzadu stlačte (0).
Při zapnutí se motor po krátké prodlevě
plynule rozeběhne.
Nasazení nebo v˘mûna
pilového listu (3).
!
Nebezpeãí poranûní
vlivem neúmyslného zapnutí.
Před výměnou vytáhněte zástrčku.
Odšroubujte madlo (3a).
Šroub (3b) uvolněte pomocí
šestihranného kolíku zabudovaného v
madle (3a).
Pilový list nasaďte či vyměňte do zářezu
táhla.
Pilový list upevněte pomocí
šroubu (3b).
Madlo (3a) opět našroubujte.

Publicidad

Tabla de contenido
loading

Este manual también es adecuado para:

Ast 6387 234 157 234 17

Tabla de contenido